Konkurs dla filmowców amatorów pod nazwą .#54sekundywkulturze jest organizowany przez CK Muza w Lubinie po raz piąty. Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 31 października. Czasu więc jest już niewiele, a na zwycięzcę czeka nagroda 3 tys. zł.

Pierwsza edycja odbyła się w 2019 roku pod nazwą #50sekundwkulturze na #50urodzinyMuzy. Każdego roku w nazwie konkursu CK Muza dodaje 1 sekundę, zgodnie z tym ile lat ma ośrodek.

Celem konkursu jest pokazanie wielowymiarowości sposobów definiowania kultury. W tegorocznej edycji zapraszamy do tworzenia filmów pod hasłem: Człowiek w kulturze. Twórca. Odtwórca. Odbiorca. Moje miejsce w kulturze.

Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do osób dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 15 lat. Aby wziąć udział w konkursie należy nakręcić film trwający max. 54 sekundy i przesłać go wraz z kartą zgłoszenia na e-mail: promocja@ckmuza.pl lub dostarczyć bezpośrednio do Centrum Kultury „Muza” w Lubinie, ul. Armii Krajowej 1, do dnia 31.10.2023. Na autora najlepszego filmu czeka nagroda w wysokości 3 000 złotych.

Poprzedni artykułPolicjanci ratowali lokatorów płonącego mieszkania
Następny artykułKrwiodawcy Serca Górnika na grobach zasłużonych – FOTO