ZOO Lubin zaprasza po raz pierwszy na wspólne nocowanie pod gołym niebem w towarzystwie dinozaurów. Akcja skierowana jest do młodych poszukiwaczy przygód, którzy posiadają własny namiot oraz nie boją się zamienić swojego wygodnego łóżka na zieloną trawkę. Wydarzenie zaplanowano na 14 sierpnia. Obowiązują zapisy.

 

ZOO Lubin już poleca, by odkurzyć namioty albo pożyczyć, bo szykuje się nie lada przygoda. Będzie wspólne nocowanie pod gołym niebem w zoo! Oprócz noclegu będą m.in. nocne podchody.

Na wydarzenie obowiązują zapisy. Limit namiotów oraz osób ograniczony. Organizatorzy zwracają uwagę na ważne kwestie, a mianowicie, że każdy uczestnik musi posiadać własny namio. Poza tym minimalny wiek uczestnika to 6 lat. Uczestnicy niepełnoletni mogą wziąć udział w wydarzeniu wyłącznie z opiekunem. W jednym namiocie muszą być minimum 2 osoby, czyli młody poszukiwacz przygód i dorosły opiekun. Pod pieczą opiekuna może być maksymalnie troje dzieci w wieku powyżej 6 lat, czyli łącznie 4 osoby pod namiotem.

Zapisy są możliwe od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu 734 175 238.

W razie deszczowej aury organizatorzy zalecają posiadanie płaszczy przeciwdeszczowych, kaloszy. Poza tym warto wyposażyć się w latarki, materace i śpiwory. Na nocleg w deszczowej aurze zoo zaprasza do budynku.

Poprzedni artykułBezpiecznie na szlaku z KGHM i Andrzejem Bargielem – FOTO
Następny artykułPracownicy wypełnili ankiety, KGHM przekazał darowizny – 105 tys. zł