3 sierpnia w czwartek od godziny 17:00 za kasą w klubowym FanShopie w galerii Cuprum Arena zasiądą Tomasz Pieńko i Bartłomiej Kłudka, u których będzie można kupić bilet na mecz Zagłębia Lubin z Lechem Poznań w trzeciej kolejce PKO BP Ekstraklasy.

Spotkanie 3. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym Miedziowi podejmą u siebie Lech Poznań, rozpocznie się już o 17:30 w niedzielę.

– Zapraszamy do wcześniejszego zakupu biletów w naszym FanShopie lub poprzez nową stronę internetową bilety.zaglebie.com. Tomasz Pieńko przez wiele lat szkolił się w Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębia. Zadebiutował w Ekstraklasie w sierpniu 2021 roku, a pierwsze trafienie zaliczył w maju 2022 roku w wygranym spotkaniu z Radomiakiem Radom 6:1. Łącznie zanotował już 48 meczów w barwach Miedziowych, co udokumentował czterema bramkami oraz jedną asystą. W swojej karierze występował też w różnych kategoriach wiekowych reprezentacji Polski. Ostatnio z powodzeniem grał dla kadry U-19 i wspólnie z tą drużyną awansował na zbliżające się Mistrzostwa Europy. Na tym turnieju nasza reprezentacja do lat 19 była bliska wyjścia z grupy, ale przy tej samej ilości zgromadzonych punktów, co reprezentacja Włoch deycdował bilans bramkowy, który mieliśmy słabszy od drużyny z Półwyspu Apenińskiego. Bartłomiej Kłudka od najmłodszych lat szkolił się w Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębia. Na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce zadebiutował w październiku 2021 roku. Łącznie zanotował już 31 meczów w barwach Miedziowych , w któych popisał się jedną fenomenalną bramką dystansu w meczu pierwszej kolejki tego sezonu przeciwko Ruchowi Chorzów oraz zaliczył dla naszego zespołu również dwie asysty. Regularnie jest powoływany do kadry U-21, w której rozegrał już osiem meczów i strzelił dwie bramki – czytamy na stronie Zagłębia Lubin.

Poprzedni artykuł14 emerytura będzie wypłacana z urzędu
Następny artykułDorzuć misie – akcja z pluszakami na stadionie