W związku z przejazdem kolarzy w ramach Tour de Pologne na kierowców czekają utrudnienia w ruchu. Na terenie powiatu lubińskiego przewidziany jest przejazd w niedzielę 30 lipca. Kolarze przejadą przez nasze miasto oraz gminę Rudna i gminę wiejską Lubin. W tym czasie na wybranych skrzyżowaniach wstrzymany zostanie ruch samochodowy. Pieszych też czekają ograniczenia.

Przejazd kolarzy przewidziany jest po godzinie 13:00 w miejscowościach: Radoszyce, Nieszczyce, Kębłów, Gwizdanów, Rudna, Rynarcice. Następnie po godzinie 14:00 na terenie miasta przejazd przewidziany jest ulicami: Marii Skłodowskiej-Curie, Hutniczą, Generała Maczka, Legnicką i skrzyżowania z tymi ulicami.

– Na terenie gminy wiejskiej Lubin trasa przejazdu kolarzy będzie przebiegać przez drogę wojewódzką numer 333, szczególnie na węźle S-3 Lubin-Południe w kierunku Karczowisk (przez Chróstnik, Karczowiska i skrzyżowanie z drogą 333). W tym czasie na wspomnianych ulicach wstrzymany zostanie ruch samochodowy. Piesi również muszą pamiętać, że nie będą mogli przejść przez jezdnię – informuje asp. szt. Sylwia Serafin, oficer prasowy KPP w Lubinie.

Poprzedni artykułPo pijaku i na boso przyjechał po alkohol na stację
Następny artykułAlarm w mieście. Hołd powstańcom