Ruszyły zapisy do 9. Biegu Dinusia, który w tym roku odbędzie się 9 i 10 września 2023. Trasa będzie biegła wśród figur dinozaurów w lubińskim ogrodzie zoologicznym. Wydarzenie jest skierowane do dzieci. Zgłoszenia można robić zarówno osobiście, jak i internetowo.

 

Bieg skierowany jest dla dzieci w wieku 3 do 9 lat, ale też w specjalnej kategorii ”wiekowej” – spacerówka. To na pewno zainteresuje rodziców z dziećmi (0-2 lat) w wózkach. Dobrowolna opłata startowa od uczestnika wynosi min. 25 zł. Całość zebranych funduszy zostanie przekazana na cel charytatywny – rehabilitację chorego dziecka zamieszkującego miasto Lubin.

Przyjmowanie zgłoszeń odbywa się albo osobiście w kawiarni „Słodka Kofeina” w ZOO Lubin
lub internetowo poprzez wiadomość e-mail na adres: biegdinusia@gmail.com

Zapisując się internetowo w wiadomości należy przesłać: imię i nazwisko dziecka, jego datę urodzenia, imię i nazwisko oraz nr telefonu rodzica lub prawnego opiekuna oraz potwierdzenie bankowe przelewu lub skan przekazu. W tytule przelewu należy wpisać „ IX Bieg Dinusia – imię i nazwisko dziecka”

Konto do wpłat: BS Wschowa 31 8669 0001 2031 0312 1388 0003

Po weryfikacji płatności, dziecko zostanie przypisane do zadeklarowanego dystansu, a następnie zostanie mu nadany numer startowy, adekwatny do każdej kategorii wiekowej. Zgłoszenia przyjmowane są do 6 września 2023.

Regulamin biegu: http://zoolubin.pl/po-godzinach/bieg-dinusia/

Poprzedni artykułSrebro KGHM z certyfikatem Londyńskiej Giełdy Metali Szlachetnych
Następny artykułSpacerem do Huty Miedzi Legnica