Coroczna przedsezonowa tradycja, którą jest prezentacja I zespołu KGHM Zagłębia Lubin, odbędzie się już w najbliższy piątek 14 lipca o godzinie 18:00 w Letniej Strefie Pubu Euforia. Na miejscu będzie czekało na Kibiców wiele atrakcji i konkursów, a samo wydarzenie pozwoli jeszcze lepiej zintegrować się z naszą drużyną.

14 lipca, godzina 18:00, Letnia Strefa Pubu Euforia to miejsce, gdzie na pewno znajdą się fani Zagłębia Lubin. To tam w piątek zaplanowano prezentację I zespołu, koszulek i mnóstwo atrakcji.

Wraz z nadchodzącym startem rozgrywek 2023/2024 serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków Miedziowych na Piknik z Zagłębiem połączony z prezentacją I zespołu KGHM Zagłębia Lubin, która w tym roku odbędzie się na Letniej Strefie Pubu Euforia, znajdującej się w ścisłym centrum Lubina przy ulicy Mikołaja Kopernika 11. Oprócz tradycyjnego przedstawienia wszystkich zawodników wraz ze sztabem szkoleniowym, zgromadzeni Kibice będą mieli okazję po raz pierwszy, na żywo zobaczyć koszulki meczowe, w których piłkarze KGHM Zagłębia wybiegną na murawę w nadchodzącym sezonie. Ponadto nie zabraknie wielu ciekawych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami przygotowanymi przez naszego partnera i sponsora, firmę R-Gol.com. Na miejscu będzie przygotowana również strefa animacji, kącik sportowy, a także możliwość pomalowania farbami prawdziwego samochodu. Nie zabraknie dmuchańców lubianych przez wszystkich najmłodszych.

Za oprawą muzyczną wydarzenia będzie odpowiadał DJ Darecky, a o godzinie 20:30 swój występ rozpocznie duet DJ Petero oraz DJ Maleo Conga.

inf. Zagłębie Lubin 

Poprzedni artykułPolacy znaleźli busa, zanim Niemcy dowiedzieli się o kradzieży
Następny artykułArsen w Zagłębiu Miedziowym? Nie ma takiego zagrożenia