Mecz dzieci- rodzice, przeciąganie liny, slalom, dmuchańce-skakańce, nagrody, konkursy, muzyka, świetne przekąski – to elementy sobotniego festynu Związku Zawodowego Pracowników Dołowych O/ZG Lubin i Stowarzyszenia Górnik Lubin.

Na boisku przy KEN w Lubinie sporo się działo, a to za sprawą festynu rodzinnego, który rokrocznie organizuje Związek Zawodowy Pracowników Dołowych. W roku jednak impreza przygotowana została również dla tych, którzy są związani ze Stowarzyszeniem Sportowym Górnik Lubin. Była integracja, uśmiechy i świetna zabawa.

– Pogoda zawsze nam dopisuje, a co za tym idzie jest też duża frekwencja. Zadbaliśmy o dużo zabaw. Tegoroczny festyn jest współorganizowany ze Stowarzyszeniem Sportowym Górnik Lubin. Ta zabawa jest więc dla wszystkich dzieci i ich rodziców oraz opiekunów. Nie brakuje konkursów zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Są tez oczywiście nagrody. Jest z nami Marzena Gracz, któa dba o świetne konkursy. Praca w kopalni jest ciężką pracą, a teraz to zajęcie na okrągło. Mamy tu zarówno ojców, dzieci, jak i wnuki. Bawią się wszystkie pokolenia – mówił Jacek Baran, członek zarządu ZZPD O/ZG Lubin i współpracownik Stowarzyszenia Górnik Lubin.

Poprzedni artykułNajgłębiej w Polsce – KGHM ma wyrobisko górnicze na poziomie 1348 metrów
Następny artykułKGHM Polska Miedź w gronie sponsorów oficjalnych Tour de Pologne