12 września ruszają zapisy na zajęcia w ramach Uniwersytetu Senioralnego w roku akademickim 2022/2023. Udział w nich jest bezpłatny, a harmonogram bardzo bogaty, bo przewidziano nie tylko aktywne zajęcia na basenach, ale też te z zakresu tańca, samoobrony czy arteterapii.

Zapisy na zajęcia prowadzone będą w szkołach podstawowych -ZSI, SP 3, SP 5, SP 7, SP 8, SP 12, SP 14, w Centrum Kultury Muza, a na zajęcia pływackie i gimnastykę w wodzie na basenach Centrum i Ustronie.

Seniorzy mogą wybierać spośród 30 różnych form aktywności, zarówno sportowych jaki i umysłowych. Wśród nowych zajęć odnajdziemy bachatę, salsę, flamenco, elementy samoobrony, czy arteterapię.

W roku akademickim 2022/2023 spotkania rozpoczną się z dniem 1 października. Legitymacje dla członków Uniwersytetu Senioralnego w Lubinie, będą wydawane w sekretariatach szkół podstawowych. Szczegółowy harmonogram zapisów oraz grafik zajęć w poszczególnych placówkach dostępny jest w każdej ze szkół podstawowych oraz na stronie internetowej: http://uniwersytetsenioralny.pl/

inf/fot. RCS Lubin

Poprzedni artykułRugby Miedziowi pokonali K.S. Ruda Śląska
Następny artykułPodziękowali za plony