Nie było łatwo, ale duch walki nie opuścił piłkarzy Górnika Lubin. W meczu 3. kolejki Klasy Okręgowej lubinianie pokonali KS Legnickie Pole i zatrzymali cenne trzy punkty. Wynikiem 2:1 Górnik, który ma wielu nowych zawodników i dopiero się zgrywa w zespole, pokazał wyższość nad dość poukładaną drużyną gości.

Piłkarze Górnika Lubin choć dopiero zaczynają pracę w odświeżonym zespole, to niedzielny mecz mogą zaliczyć do puli sukcesu. W trzeciej kolejce Klasy Okręgowej gospodarze pokonali gości z KS Legnickie Pole.

– To nasz drugi mecz, choć trzecia kolejka. Ten drugi został przełożony. Dziś naszym przeciwnikiem jest Legnickie Pole. To drużyna dość poukładana i trudny przeciwnik. Goście są wyżej w tabeli, bo mają o jeden mecz więcej rozegrany. Dziś pogoda nie dopisuje nikomu. Będziemy się starać podtrzymać passę z ligi, bo w Pucharach nam nie poszło. Chcemy zostawić trzy punkty w Lubinie. Nasz zespół to wielu nowych zawodników, bo dużo osób odeszło, ale mamy kilku wartościowych chłopaków. Myślę, że z kolejki na kolejkę będzie coraz lepiej  – mówił Dariusz Marczuk, kierownik Górnika Lubin.

Lubinianie zatrzymali trzy punkty. W 33 minucie Karol Gracz z karnego zdobył pierwszą bramkę, zaś sześć minut później Paweł Chmurowski postarał się o drugiego gola.

Poprzedni artykułPakiety CUdownych rodziców rozdane po raz tysięczny
Następny artykułCieplej w wieżowcu na Miedzianej