W Galerii Cuprum Arena w Lubinie w poniedziałek wieczorem kibice mogli z bliska przyjrzeć się drużynie KGHM Zagłębie Lubin i jej sztabowi szkoleniowemu. Nowy sezon w ekstraklasie to wiele znanych twarzy, kilka nowych oraz nowe koszulki meczowe.

Na początek krótki występ Żebra, czyli Pawła Żebrowskiego, lubińskiego rapera, a zarazem pracownika KGHM Polska Miedź S.A. Potem kibice mogli poznać najnowsze koszulki meczowe, jakie będą w sezonie 2022/23 nosili piłkarze KGHM Zagłębie Lubin. Pokazano również najnowszą kolekcję ubrań dla fanów, jaką można nabyć w sklepie klubowym Miedziowych. Na koniec można było zobaczyć skład drużyny KGHM Zagłębie Lubin wraz z całym sztabem szkoleniowym.

– W nowym sezonie chcemy dać  z siebie wszystko. Pamiętamy o poprzednim sezonie z którego wspólnie udało nam się jakość wyjść. Wobec następnego sezonu mamy całkiem inne oczekiwania. Chcemy pokazać jakość, zaangażowanie. Jeżeli uda nam się to uzyskać, to jestem pewny, że wynik na koniec sezonu będzie odpowiedni i satysfakcjonujący dla wszystkich kibiców – mówił Michał Kielan, prezes Zagłębia Lubin S.A.

Poprzedni artykułNowy plac zabaw w Polkowicach dolnych
Następny artykułBędzie za darmo w różnych miejscach