20 kwietnia 2022 jury powiatowego konkursu pt. „Kartka urodzinowa dla CDT” oceniło 46 nadesłanych na konkurs prac. Artyści plastycy ocenili kartki na podstawie trzech kryteriów: estetyka wykonania, oryginalność kompozycji oraz samodzielność wykonania. Przyznano nagrody, które czekają na zwycięzców w CDT do odbioru.

Jury przyznało w kategorii I przedszkolaki i klasy „0” szkół podstawowych nagrodę dla Hanny Hyrczak. Wyróżnienie trafi do Mileny Skrabuchy. W kategorii II, czyli klasy I-IV szkoły podstawowej nagrodę zdobyła Paulina Zychal. Wyróżnienia przyznano Kindze Matejko i Ignacemu Witka. W kategorii IV młodzież i osoby dorosłe jurorzy nadali wyróżnienia dla Bartosza Sawickiego i Adrianny Siekaniec.

– Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w Konkursie oraz moc życzeń dla CDT. Zwycięzcom gratulujemy, a po odbiór nagród zapraszamy do Sekretariatu CDT w Lubinie od 22 kwietnia do 10 maja od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 – 16.00 – mówi Anna Adamus-Krawczyk, specjalista ds. organizacji w Centrum Działań Twórczych w Lubinie.

Poprzedni artykułAmfiteatr w Polkowicach przygotowany na atrakcje
Następny artykułNowe boisko dla Zespołu Szkół