6 marca w Parku Militarnym w Lubinie odbędzie się Bieg Tropem Wilczym. Będzie to już 9. edycja w Lubinie. W sobotę przygotowano pakietu dla biegaczy. Jest ich 500 i będą wydawane już od godziny 11:00.

Jak co roku bieg odbywa się na tym samym dystansie, czyli 1963 metry. W tym roku wydarzenie będzie miało miejsce w Parku Leśnym.

– Ten park zwany jest też militarnym więc wpisuje się lepiej w ten bieg. Pakiety ufundował Krzysztof Kubów jak co roku. Wspieramy też naszego kolegę Oskara. Każdy, kto chce taki pakiet dostać, wrzuca do puszki dowolną kwotę. W pakietach jest koszulka, medal i bidon oraz ulotka  – mówi Łukasz Dominów, szef Biegu Tropem Wilczym w Lubinie .

Działamy jak zwykle dzień wcześniej, by przygotować pakiety. Zapraszamy jutro już od 11:00. Zaczniemy wydawać pakiety startowe biegaczom. Start biegu o 12:00. Czcimy pamięć żołnierzy wyklętych. W tym trudnych czasach warto, by młodzież wiedziała, kto walczył o naszą Polskę. Trzeba dawać dzieciom przykład. Dziś pakiety pomagają nam szykować też nasze dzieci – dodaje Patrycja Rozmus.

Poprzedni artykułNauczą strzelać podczas bezpłatnego kursu
Następny artykułBieg Tropem Wilczym w Lubinie – FOTO