Regionalne Centrum Sportowe wspólnie z Miastem Lubin zaprasza 500 mieszkańców Zagłębia Miedziowego na darmowy kurs obsługi pistoletu. Kurs przeznaczony jest dla dorosłych mieszkańców Lubina i pozostałych miejscowości Zagłębia Miedziowego. Będą to 3 godziny indywidualnego szkolenia pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Po części teoretycznej każdy uczestnik odda po kilkadziesiąt strzałów z pistoletu na naszej Strzelnicy sportowej.

Chcemy zachęcić lubinian i mieszkańców okolicznych miejscowości do uprawiania tego sportu, mamy nadzieję że zaszczepimy w wielu osobach chęć dalszego rozwoju w tym kierunku i będą oni odwiedzać naszą Strzelnicę regularnie. Jest to nowoczesny i świetnie wyposażony obiekt, w którym można trenować umiejętności strzelania z różnego rodzaju broni.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia kursu. Zapisy online wystartowały 3 marca o godz. 10:00. Szczegóły na naszej stronie:http://rcslubin.pl/aktualnosc/darmowy-kurs-obslugi-pistoletu

Kursanci będą indywidualnie umawiani na szkolenie, w dogodnym dla siebie terminie. Pierwsze grupy przeszkolone zostaną już 9 marca 2022.

Poprzedni artykułPierwsi uchodźcy dowiezieni na Dolny Śląsk pociągiem Kolei Dolnośląskich
Następny artykułBieg Tropem Wilczym już w niedzielę. Pakiety gotowe – FOTO