Funkcjonujące od dawna karty Multisport, umożliwiające wstęp do wielu klubów sportowych i miejsc związanych z aktywnością fizyczną przestaną być honorowane od 1 stycznia w wielu miejscach. Lubinianie będą z nich mogli korzystać w znikomych punktach. Na pewno będzie to możliwe w Unikatonii. Większość firm zrezygnowała ze współpracy z przedsiębiorstwem obsługującym te karty.

 

Sporym zaskoczeniem dla lubinian była informacja, że karty Multisport nie będą od 1 stycznia honorowane w wielu punktach w Lubinie. Prowadzący siłownie i kluby fitness nie porozumieli się co do warunków działania kart uprawniających ich posiadaczy do bezpłatnego wstępu na różne sportowe obiekty. Jednym z nielicznych miejsc, gdzie karty będą honorowane jest Unikatonia w Lubinie.

– W dalszym ciągu współpracujemy z Benefit System i nie zamierzamy z tej współpracy zrezygnować. Umowa jest podpisana i będziemy ją kontynuować bez żadnego problemu – mówi Anna Dribczak, manager Gym & Fitness w Unikatonia Concept Spa & Wellness.

– Klient posiadający kartę Multisport korzysta u nas ze wszystkich stref. W strefie fitness może brać udział w zajęciach grupowych począwszy od tych kładących nacisk na zmniejszenie napięcia mięśniowego czy zniwelowanie bólu kręgosłupa, po te bardziej aktywne, poprawiające kondycję i spalające zbędną tkankę tłuszczową. Posiadamy również siłownię ze strefą wolnych ciężarów i treningu funkcjonalnego, z której także może korzystać posiadacz karty Multisport. Siłownia zapewnia kameralną atmosferę i niezbędny sprzęt do ćwiczeń. Jest też miejsce do zajęć typowo bokserskich. Nasza strefa fight wyposażona jest w profesjonalne worki i gruszki bokserskie. Klient ma możliwość trenować tam samodzielnie, bądź pod okiem naszego instruktora, którego posiadamy w swojej ofercie. Jest u nas też strefa cardio wyposażona w orbitreki, bieżnie i rowerki treningowe. Dla posiadaczy kart Multisport do dyspozycji jest również strefa relaksu, a w niej jacuzzi, dwie sauny – sucha i parowa. Jest też basenik oraz strefa wypoczynku z widokiem na piękny las. Na tej strefie od niedawna funkcjonuje Rytuał Saunowy, cieszący się ogromnym zainteresowaniem – informuje Anna Dribczak.

Usługi w ramach kart Multisport będą poza tym świadczyły m.in. obiekty należące do Regionalnego Centrum sportowego w  Lubinie. 

Poprzedni artykułZmarł Wiesiek Barczyszyn dziennikarz muzyczny Radia Plus Legnica
Następny artykułSłodycze, kosmetyki i inne podarunki od HDK Serce Górnika