Rokroczny problem co sprezentować bliskim pod choinkę dopadł sporą część lubinian. Skarpetki, szaliki i kosmetyki powoli nie są już popularne i nie sprawiają ani obdarowywanym, ani tym, którzy prezenty robią, przyjemności. Coraz chętniej w ramach świątecznego prezentu wręczamy naszym bliskim vouchery na różnorodne usługi. W Lubinie jest sporo takich możliwości. Podpowiadamy z czego skorzystać.

Najmłodsi zwykle pod choinkę dostają zabawki lub książki, dorośli otrzymują kosmetyki czy ubrania. Z roku na rok prezenty w takiej formie wielu z nas cieszą coraz mniej. Pojawia się zupełnie inna możliwość. Dlaczego by nie dać prezentu, o którego realizacji obdarowany sam zdecyduje? Wszelkiego rodzaju vouchery podbijają serca lubinian. Obok takich, jakie zakupić można w sklepach, w szerokiej ofercie na rynku dostępne są także bony na usługi. Z pewnością należą do nich vouchery w Unikatonia Concept SPA & Wellness.

– Bon podarunkowy na dowolną kwotę bądź na konkretną usługę. Wszystko zależy od kupującego. Recepcja naszego SPA służy pomocą i radą w zakresie doboru masażu, zabiegu, pakietu relaksacyjnego, poinformuje o możliwości przeznaczenia bonu na dowolny posiłek w Restauracji Unikatonia Smaki Natury. O kwocie bonu decyduje kupujący. Jest on ważny rok. Każdy, kto go otrzyma, może sam zdecydować, kiedy z niego skorzysta, umawiając się w recepcji. Największą popularnością cieszą się pakiety relaksacyjne, pakiety dla par, dla nowożeńców czy dla przyjaciółek – informuje MajaAdamańczyk-Zych, specjalista ds. marketingu i sprzedaży w Unikatonia Concept SPA & Wellness.

Dzieci w wielu domach mają już praktycznie wszystko. Ich bliskim trudno wpaść na pomysł co do prezentu świątecznego. Od 3 grudnia w Lubinie w Galerii Indomo działa Park Trampolin miejsce, gdzie sporo frajdy i ruchu mają nie tylko najmłodsi, ale też dorośli.

– Mamy karty podarunkowe, które są doskonałe na prezent pod choinkę. Taki voucher może być zadedykowany z imienia i nazwiska. Wiemy, że to fantastyczne dla dzieci, które bardzo się z tego cieszą. Taki voucher to koszt 33 zł za 70 minut. Można też wykupić kartę na godzinne zajęcia z instruktorem. W naszym parku podzielonym na różne strefy mamy arenę główną, strefę siatkówki i basketu, ściankę wspinaczkową, tor ninja, strefę gladiatora i slakline. Przejście takiej liny to ogromna zabawa nie tylko dla dzieci. Można u nas wynająć strefę siatkówki i zorganizować rozgrywki. Tor ninja ma różne poziomy trudności. Łatwe przeszkody są dla dzieci, trudniejsze dla młodzieży. Walki gladiatorów to zabawa walcowatymi poduszkami do chwili, aż nie zepchnie się z belki przeciwnika. To budzi sporo śmiechu – mówi Magdalena Kułaczkowska, członek zarządu spółki SK HOP.

Podobnych możliwości w Lubinie jest więcej. Tegoroczny prezent wcale zatem nie musi być nudny i oklepany. Wystarczy pomyśleć i skorzystać z ciekawych ofert usługowych.

Poprzedni artykuł90 kamer, czuwa nad bezpieczeństwem w Polkowicach
Następny artykuł40 lat od ogłoszenia stanu wojennego – FOTO