Rozświetlenie choinki na polkowickim Rynku dopełniło obraz świątecznej iluminacji miasta. Był też św. Mikołaj z prezentami.

 

Tegoroczna świąteczna iluminacja bardzo podoba się mieszkańcom, a wspólne rozświetlenie choinki przez dzieci i burmistrza Polkowic wywołało zachwyt.

– Choinka jest bardzo ładnie przystrojona i zrobiło się tak świątecznie – mówi pani Dominika, polkowiczanka.

– Uwielbiamy magię świąt i jesteśmy zachwycone – dodaje pani Joanna. – W całym mieście świecą się ozdoby, a najpiękniejsze są chyba w parku. Chodzimy tam z córką bardzo często i podziwiamy.

Atrakcji na polkowickim Rynku było więcej. Najmłodszym udało się głośnym krzykiem przywołać świętego Mikołaja. Były więc drobne upominki.

– Bardzo się cieszę z tak licznej obecności zarówno małych jak i dużych polkowiczan – mówi Łukasz Puźniecki Burmistrz Polkowic.  – To taki czas, który przypomina nam o nadchodzących świętach Bożego Narodzenia. Chciałbym życzyć wszystkim, aby ten czas upłynął w radosnej atmosferze i aby ten nowy rok, który zbliża się na horyzoncie, był jak najlepszy dla wszystkich mieszkańców gminy i powiatu polkowickiego – dodaje burmistrz.

Tegoroczna iluminacja świąteczna związana jest z motywem lasu, stąd w mieście można zobaczyć różne zwierzęta, na przykład, sowę, jelenia czy renifera.

Poprzedni artykułNowy dom dla dzieci
Następny artykułBudowa kaplicy idzie zgodnie z planem