Nieco ponad tydzień potrwają prace przy remoncie części ulicy Sokolej w Lubinie. Od poniedziałku, czyli 13 września mieszkańcy bloków od numeru 35 do końca Sokolej nie wjadą w ten odcinek. Jezdnia będzie całkowicie wyłączona z ruchu. Zaś fragment od numeru 2 do 36 stanie się drogą dwukierunkową. Utrudnienia potrwają do 22 września.

Będzie głośno i bez możliwości dojazdu – takie utrudnienia czekają na mieszkańców ulicy Sokolej, której remont rusza od poniedziałku 13 września.

Mieszkańcy tej ulicy od numeru 35 do końca, czyli do skrzyżowania z Leśną już powinni pomyśleć o przeparkowaniu pojazdów, bowiem od poniedziałku drogą tą nie pojedzie nikt.

Część Sokolej do numeru 35 stanie się jezdnią dwukierunkową z zakazem parkowania wzdłuż chodnika zaś dojazd do budynków nr 38, 40, 42, 46 i 48 będzie możliwy terenami zielonymi wyznaczoną drogą tymczasową od strony Leśnej.

Prace potrwają do 22 września i jak informuje wykonawca będą hałaśliwe. Mieszkańcy na pewno również odczują wibracje związane z robotami drogowymi.

Poprzedni artykułIV Lubiński Zlot Pojazdów zabytkowych – FOTO
Następny artykułPijawki i akupunktura – alternatywne metody leczenia coraz popularniejsze