15 sierpnia w Parku Wrocławskim w Lubinie na trasie 1963 metrów może pobiec 600 osób, które otrzymają pakiety startowe specjalnie przygotowane na tę okazję. O przygotowanie pakietów w sobotę 14 sierpnia zadbało ponad 20 osób, które co roku działają przy organizacji Biegu Tropem Wilczym ku pamięci Żołnierzy Wyklętych. Dużym wsparciem w organizacji służą zawsze działacze ze Stowarzyszenia Sympatyków Zagłębia Lubin “Zagłębie Fanatyków”.

Koszulki, medale, drobne gadżety i publikacje związane z Biegiem Wilczym znajdą się w pakietach startowych, które w sobotnie południe ( 14.08) wspólnymi siłami przygotowało ponad 20 osób.

– Bieg wystartuje jutro 15 sierpnia o 11:00 w Parku Wrocławskim. Biegniemy 1963 metry i przy okazji zbieramy pieniądze do puszki na rzecz kolegi z porażeniem mózgowym. Niedźwiadki biegają” biegną jutro, ale też współorganizują to wydarzenie. To nie jest jakiś ciężki bieg. Wszyscy biegniemy razem i nie ścigamy się. Najważniejsza jest pomoc i pamięć o Żołnierzach Wyklętych – mówiła Anna Niedźwiedzka z formacji „Niedźwiadki biegają”.
Pakiety w dniu biegu będą wydawane od godziny 10:00.

Poprzedni artykułKicia Kocia, bańki mydlane i mnóstwo zabawy – FOTO
Następny artykułGarstka manifestantów, mnóstwo policji – FOTO