Od 1 lipca do połowy listopada będzie obowiązywać nowa tymczasowa zmiana organizacji ruchu na węźle Lubin Północ. Kierowcy z Legnicy nie będą mieli możliwości dotrzeć przez węzeł Lubin Północ do Lubina, a wyjazd z miejscowości Szklary Górne i Lubin w kierunku Zielonej Góry będzie możliwy przez węzeł Lubin Zachód.

Postępy prac przy budowie S3 na odc. Kaźmierzów – Lubin, wymagają wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu. Zmiany wdrożone zostaną 1 lipca br. i potrwają do połowy listopada .

– Jadący drogą krajową nr 3 z Lubina w kierunku Zielonej Góry, nie będą mieli możliwości wjechać na węzeł Lubin Północ. Kierowcy poprowadzeni zostaną drogą ekspresową S3 do węzła Lubin Zachód, gdzie na rondzie będą mogli zawrócić i poruszać się w stronę Zielonej Góry. Jadący drogą ekspresową S3 z Legnicy w kierunku Lubina, nie będą mieli możliwości zjechać z węzła Lubin Północ. Przed węzłem Lubin Zachód przewidziano ustawienie stosownych znaków informujących o zamkniętej relacji, które będą wskazywały na możliwość skorzystania ze zjazdu na węźle Lubin Zachód – wyjaśnia Magda Szumiata, rzecznik prasowy GDDKiA oddział we Wrocławiu.

fot. GDDKiA

Poprzedni artykułPolkowice przed sesją absolutoryjną. RIO nie ma uwag do budżetu
Następny artykułKGHM z dodatkowymi 440 milionami złotych finansowania od EBI