Listy gratulacyjne od prezydenta miasta i karty podarunkowe do Empiku dostało 35 najlepszych uczniów szkół podstawowych, którzy osiągnęli średnie 6,0 lub zbliżone. Nagrody wręczono podczas specjalnej uroczystości w Klubie pod Muzami 23 czerwca.

 

Wyróżnienia przyznano zarówno uczniom szkół publicznych, jak i niepublicznych. W sumie nagrody odebrało 35 najlepszych uczniów szkół podstawowych w Lubinie.

Na koniec roku moja średnia wynosi 5,6. Czuję sie zadowolona z siebie. Mimo, że było zdalne, starałam się pracować sama. To zadowalająca dla mnie średnia. Nie stawiałam tak bardzo na naukę, ale jak już chcemy coś osiągnąć, to warto odstawić telefon i komputer i pracować samodzielnie. Nie ma sensu ściągać. Jeśli czegoś nie wiemy, trzeba po prostu zapytać nauczycieli z danego przedmiotu  – mówiła Weronika Majstrowicz, uczennica klasy VIII e w SP 14 w Lubinie.

– Ten rok był odmienny niż poprzednie z uwagi na pandemię, ale jak co roku chcemy wyróżnić najlepszych, wytypowanych przez szkoły uczniów, przekazując dyplomy od prezydenta oraz kartę prezentową na kwotę 150 zł do Empiku – mówił Andrzej Pudełko, naczelnik wydziału oświaty, kultury i nadzoru właścicielskiego Urzędu Miejskiego w Lubinie.  

Poprzedni artykułPrezydent z absolutorium dzięki głosom klubu Lubin 2006
Następny artykułFinał przygody z KGHM Polska Miedź S.A.