W związku ze zbliżającym się długim weekendem oraz zapowiadającą się w tym czasie wspaniałą pogodą, postanowiliśmy od czwartku 3 czerwca 2021 informują pracownicy RCS. Pierwszy dzień to zgodnie z tradycją darmowy wstęp. Jedyny mankament to fakt, że na początku strefa zabaw wodnych dla dzieci jest nieczynna.

 

Od czwartku 3 czerwca lubinianie i nie tylko mogą korzystać z basenów zewnętrznych Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie. 

Tego dnia baseny czynne będą w godzinach od 10:00 do 20:00. Tradycyjnie już pierwszego dnia wstęp na basen jest darmowy. W tym roku nowością są leżaki, które będzie można wypożyczyć na terenie basenów. Informujemy także, że w pierwszych dniach funkcjonowania dostępna będzie strefa basenów wraz z plażą, natomiast wodny plac zabaw dla dzieci uruchomimy w najbliższym czasie – czytamy w informacji prasowej. 

W dniach od 3 do 6 czerwca baseny będą czynne  od godziny 10:00 do 20:00, w dni powszednie od 7 do 25 czerwca od godziny 13:00 do 20:00, w weekendy od 10:00 do 20:00.

Poprzedni artykułZmagania Sześciolatków, czyli spartakiada na Dzień Dziecka – FOTO
Następny artykułCopper Talks 2021 – KGHM i Związek Pracodawców Polska Miedź inicjują „polskie TED Talks”