Teatr Ocelot wraz ze swoimi artystami-akrobatami, stypendystami i podopiecznymi zaprezentował 29 maja  na scenie CK Muza spektakl “Tarzan”. Muzyka, taniec, akrobacje i światła pozwoliły publiczności przeżyć naprawdę wyjątkowe widowisko.

Część popisów tancerzy z Teatru Ocelot była na scenie, a część nad nią. Poszczególne figury wzbudzały zachwyt i ciągłe brawa. Publiczność oglądała spektakl z ogromnym zainteresowaniem. Przed widownią prezentowali się artyści z dużym doświadczeniem. Dzieci i młodzież terenujące w Fundacji Ocelot są z nią związane niekiedy od kilkunastu lat.

Trenujemy z bratem. Moja rola to wąż. Będę z koleżanką robiła dwójkę na trapezie w powietrzu. Na początku kiedyś się bałyśmy, ale po tylu latach i tylu ćwiczeniach w różnych warunkach to już jest naturalne – mówiła Julia Ślemp w roli węża na trapezie.

– Trenuję od 9 roku życia. Nawet już nie pamiętam skąd wzięła się ta decyzja, ale była dobra, bo dziś to moja pasja. Chcę to kiedyś kontynuować. Będę robiła dziś duet na ziemi i “czwórkę”. To układ czterech osób. Kiedy jest wiele osób w układzie musi być zaufanie między nami, bo bez niego to nie wyjdzie   – dodawała Hania Czuban, w roli Jane w spektaklu.

Poprzedni artykułLubin, Legnica i Głogów – zbiórka krwi na jubileusz KGHM – FOTO
Następny artykułCugowski, Moś, Bednarek i Narodowa Orkiestra Dęta – FOTO