Uczta dla podniebienia szykuje się 23 maja w Osieku od godziny 9:00. Twój Zielony Targ – Zagroda Smaku – to impreza, która zawita w każdą niedzielę i da mieszkańcom regionu okazję do spróbowania i nabycie różnorodnych produktów lokalnych wytwórców. Wstęp jest darmowy. Organizatorzy zadbali tez o parking dla odwiedzających.

Co niedzielę, począwszy od 23 maja, od 9:00 do 14:00 w Folwarku i Stajni Osiek przy ulicy św. Katarzyny 30 a będzie okazja by spróbować i kupić różne wyroby lokalnych małych producentów. Chleby, wędliny, sery, ciasta, pieczywo, kiszonki, wyroby browarów i winnic – wszystko to spod rąk wytwórców z województwa dolnośląskiego i lubuskiego.

– Będzie bardzo szeroki wybór i jestem pewny, że jeśli ktoś przyjdzie raz, to będzie później przychodził i próbował inne rzeczy. Wstęp na Targ jest oczywiście bezpłatny. Cała idea polega na tym, by spotykać w jednym miejscu i jednym czasie klientów i producentów, a my się staramy to fajnie organizować – mówi Michał Czarnecki, organizator wydarzenia.

Poprzedni artykułInauguracja polkowickiej „Szprychy”. Samorządowcy na rowerach
Następny artykułKiermasz roślin w Parku Leśnym trwa – FOTO