Ma dopiero 18 lat, ale jak przystało na silną kobietę spełnia swoje marzenia. Karolina Ziemlicka z Lubina zakochana w śpiewaniu częstuje mieszkańców stolicy polskiej miedzi nowym klipem. Jak mówi, do spełniania marzeń warto dążyć, ale trzeba ciężko pracować. Zachęca do tego wszystkie panie nie tylko z okazji Dnia Kobiet, ale i na co dzień.

 

Tekst oraz muzykę do piosenki „Nie chcę być Tobą” Karolina Ziemlicka napisała sama. O aranżację zadbał Krzysztof Figurski. Mix/mastering to dzieło Andrijo Studio. Zdjęcia i montaż do clipu to autorstwo Jakuba Kowalika i Michała Kossi Kossakowskiego.

Śpiewam odkąd pamiętam, bo już w przedszkolu stawiałam pierwsza kroki na scenie. Jestem laureatką kilkuset festiwali wokalnych oraz pianistycznych o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej Jestem też w trakcie robienia kolejnej piosenki, także o bardzo ważnej, ale osobistej tematyce – mówi nam Karolina Ziemlicka z Lubina.

– Piosenka jest o tym, do czego prowadzi nienawiść, podziały, hejt i jak z tym walczyć. Opowiada o tym, ilu ludzi zmaga się na co dzień z nienawiścią kierowaną w ich stronę, do czego ona prowadzi i tak, jak powiedziałam w piosence, wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy ile osób na świecie odbiera sobie życie przez podziały, hejt i złe słowa kierowane w ich stronę – dodaje młoda wokalistka.

Pytana o receptę na sukces mówi, ze to przede wszystkim ciężka praca, a talent stanowi zaledwie 10%. Zachęca wszystkie panie nie tylko przy okazji Dnia Kobiet do spełniania swoich marzeń i pragnień, bo warto.

 

Poprzedni artykułBezpłatne badania profilaktyczne dla kobiet
Następny artykułKto w finale konkursu “O złotą nutkę”? Jurorzy pracują