Cóż to był za koncert – pierwszy na żywo, z udziałem publiczności spragnionej wyjścia z domu, udziału w rzeczywistej rozrywce i kontaktu z innymi ludźmi. Centrum Kultury  Muza zaprosiło w Walentynki na recital Justyny Gumiennej pt. “Jak się wyleczyć z miłości”. Wydarzenie okazało się wielkim sukcesem. Wytyczne reżimu sanitarnego pozwoliły zająć połowę miejsc w sali widowiskowej. Wypełniono je wszystkie.

Justyna Gumienna w towarzystwie akompaniującej jej mamy Doroty zaprezentowała publiczności w CK Muza piękne aranżacje tekstów Osieckiej dając doskonały recital “Jak się wyleczyć z miłości”. Publiczność nie zawiodła. Zapełniono wszystkie możliwe miejsca, czyli 200, połowę sali.

Osiecka ma mnóstwo tekstów  o miłości. Tytuł jest przewrotny. Nie jest trudno wybrać repertuar z jej tekstów. Dla mnie to wyjątkowy koncert.  W zależności co nam w duszy gra, taka jest Osiecka. Jeśli czujemy miłość tak, że nie możemy jeść i spać, to znajdziemy piosenkę u Osieckiej. Jeśli jest nam źle i myślimy, że nic już się nie da, to też u niej znajdziemy taką piosnkę. Osiecka jest pod tym względem niesamowita. Dziś będzie bardzo kolorowo  – mówiła Justyna Gumienna.

Pierwsza okazja na wyjście na koncert na żywo i to bardzo dobrze. Cieszymy się. Trochę znam i Justynę i panią Dorotkę. Nie pamiętam, kiedy ostatnio byłam na takim wydarzeniu wiec czekam z niecierpliwością – mówiła Katarzyna z okolic Lubina.

inf. redakcja

– Na pewno to czas, by się ruszyć z domu. Ciężko było siedzieć w  domu. Potrzeba czasami takich wyjść. Kontaktu z ludźmi nam brakowało – dodawała Pelagia z okolic Lubina. 

 

Poprzedni artykułWalentynki w Polkowicach
Następny artykułZimowe opony wygrały w tym roku