By wspomóc zbiórkę dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy, zapraszają do wspólnego GRANIA. W związku z obostrzeniami związanymi z pandemią nie można w tym roku organizować imprez masowych, koncertów, licytacji, itd.. Jednak mimo tych restrykcji orkiestra gra.

Sztab 4628 Lubin-Ścinawa ulokował się w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie przy ul. Aleja KEN 6a, i tym razem postawił na ,,puszki stacjonarne” (wykaz na plakacie) do których można łatwo dotrzeć.
W punktach, w których rozstawione są puszki dostępne są też gadżety WOŚP, między innymi to kubki WOŚP oczywiście w wersji limitowanej. Organizatorzy proponują cenę startową 30 zł i mini konkurs. Wśród osób, które zdecydują się ,,zakupić” kubek zostaną rozlosowane drobne upominki. Jak zapewne w całej Polsce, tak i u nas 31.01.2021 r. na ulice Lubina i Ścinawy wyjdą wolontariusze z puszkami. Prowadzona jest też zbiórkę internetową. Skarbonka dostępna jest pod linkiem:
https://eskarbonka.wosp.org.pl/2v2k6q wystarczy wpłacić dowolną kwotę.
Ponadto sztab Lubin- Ścinawa zainicjował zbiórkę pod hasłem ,,Miedziana puszka”- dorzuć grosz od siebie. Liczymy na to, że dzięki tej akcji uda się zebrać cały wór miedzianych monet, które zasilą WOŚP – mówią wolontariusze.
Każdy chcący wesprzeć tegoroczną orkiestrę może zgłosić się do sztabu oferując np. voucher w zakresie swojej działalności. GRAMY razem do końca świata i o jeden dzień dłużej – mówi Paweł Kowalski – ze sztabu Ścinawa-Lubin.

Adresy punktów w których są puszki WOŚP.

Poprzedni artykułKamery nagrały jak niszczył radiowozy, a pies spisał się doskonale
Następny artykułHonorowi Obywatele Gminy Polkowice