Firma Przyjazna Dużym Rodzinom – takie wyróżnienie otrzymał KGHM na Zjeździe Dużych Rodzin, który odbył się w Warszawie.

Statuetkę odebrał prezes KGHM Marcin Chludziński. Ma związek z programami realizowanymi przez KGHM skierowanymi do rodzin zarówno pracowników spółki, jak i współpracy z lokalnymi społecznościami.

Zjazd organizuje Związek Dużych Rodzin 3 Plus. W tym roku, z uwagi na pandemię, było to plenerowe przedsięwzięcie. Spotkanie odbyło się w dniach 31 lipca-1 sierpnia. Data nie była przypadkowa, gdyż jednym z elementów zjazdu był aktywny udział w rocznicy Powstania Warszawskiego – Wędrówka śladami Powstańców w godzinie „W” pozwoli nam lepiej zrozumieć i przekazać przyszłym pokoleniom pamięć o bohaterach, o wolności i bezpiecznym domu, o który walczyli – informował organizator.

Obok wyróżnienia dla KGHM, którego Fundacja, była głównym partnerem VIII zjazdu Dużych Rodzin, statuetkę Przyjaciel Dużych Rodzin” otrzymał również arcybiskup Kazimierz Nycz

Fot: organizator zjazdu

 

Poprzedni artykułInterwencja z zarażonym, zakończona kwarantanną policjantów
Następny artykuł

1 KOMENTARZ

  1. Dobrze, trzeba zachęcać do zakładania dużych rodzin.Spółka KGHM jak widać udziela się w wielu dziedzinach, pomimo sukcesów miedziowych, realizuje liczne programy, dobra robota !

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.