4 samochody brały udział w kolizji, która miała miejsce na ul. Leśnej na wysokości sklepu Alfa. Na szczęście nikt nie został ranny i skończyło się na rozbitych samochodach.

Do zdarzenia doszło około godziny 18 przed rondem łączącym ulice Leśną, Szpakową i Gajową. Na miejsce został skierowany patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego oraz dwa zastępy straży pożarnej.

Jak udało się ustalić naszej redakcji, z niewyjaśnionych przyczyn kierujący pojazdem marki mercedes nie wyhamował przed kolumną pojazdów, z których pierwszy przepuszczał pieszego na oznakowanym przejściu. W wyniku nie zachowania bezpiecznej odległości, kierujący mercedesem uderzył w poprzedzającego peugeota 207 a ten w audi A3, które zatrzymało się na zderzaku audi A4.

Do jednej z osób, które brały udział w zdarzeniu została wezwana karetka. Na szczęście, po badaniach przeprowadzonych w ambulansie przez ratowników, nie było konieczności przetransportowania poszkodowanego na lubiński SOR.

Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja a na sprawcę został nałożony mandat karny.

Zarówno mercedes jak i peugeot ze względu na uszkodzenia musiały zostać odholowane przez pomoc drogową, natomiast dwa samochody marki audi mogły, po otrzymaniu numeru zdarzenia i polisy sprawcy, jechać dalej na własnych “kołach”

 

Poprzedni artykułNagroda dla Sierpolu
Następny artykułBrak prądu, zerwane dachy, powalone drzewa

2 KOMENTARZE

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.