W sobotni poranek na linii startu stanęło 36 uczestników podczas 245. spotkania parkrun w Lubinie, którzy w dobrych humorach pokonali 5 km. Wszyscy cali i zdrowi mimo porannego przymrozku dotarli na metę, na której czekała ekipa wolontariuszy.

Parkrun to inicjatywa cotygodniowego wspólnego pokonywania dystansu 5 km oraz w pełni otwarta dla wszystkich chętnych, której towarzyszy świetna atmosfera. To cykliczne wydarzenie organizowane jest w każdą sobotę o godzinie 9.00 rano, udział  w nim jest całkowicie bezpłatny.  Jest prawdziwą ucztą dla fanów aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.  

Organizatorzy zapraszają nie tylko biegaczy na aktywne 5 km. Na parkrun można przyjść też na spacer. Można wziąć kijki i pomaszerować. Każdy może pokonać dystans w swoim tempie, nie ma żadnych limitów czasowych. Jeśli jeszcze nie jesteś w stanie pokonać dystansu 5 km, możesz zacząć przygodę z parkrun od wolontariatu. Na pewno wiele radości niesie ze sobą co sobotni parkrun. Zapraszamy wszystkich na aktywny poranek do pięknego Parku Wrocławskiego. Bądźcie z nami! Osoby, które chcą wziąć udział w wydarzeniu, powinny zarejestrować się na www.parkrun.pl/rejestracja. Prosimy wydrukować i przynieść ze sobą kod uczestnika, to ułatwia pracę wolontariuszy. Pamiętajmy iż rejestracji dokonujemy tylko jeden raz.

Poprzedni artykułNajpopularniejsi sportowcy Zagłębia Miedziowego 2019
Następny artykułZagrać “za trzy” po raz pierwszy w nowym roku! – zapowiedź