W naszym mieście ruszyły przygotowania do dwudziestego ósmego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w 12.stycznia 2020 roku.  Hasło 28. Finału to : “Wiatr w żagle. Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej”. Najdłużej działający sztab w Lubinie poszukuje wolontariuszy i miejsc do wystawienia Sztabowych Puszek Stacjonarnych.

85 osób, które chciałyby kwestować na rzecz najbliższej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, poszukuje lubiński sztab WOŚP, którego siedziba znajduje się w Szkole Podstawowej Nr 10 w Lubinie . – Od poniedziałku 28.10.2019 rozpoczęły się zapisy dla wolontariuszy – informuje szefowa sztabu, Beata Rzepka. Podczas nadchodzącego finału rejestracja wolontariuszy w Naszym Sztabie będzie się odbywała tylko i wyłącznie online.

Rejestracja wolontariuszy kończy się w dniu 06. grudnia 2019r. Rejestracji można dokonać przez stronę iwolontariusz.wosp.org.pl  Wolontariusz pełnoletni samodzielnie dokonuje zgłoszenia do wybranego Sztabu, wolontariusz niepełnoletni zgłasza się z pomocą opiekuna prawnego.

Wolontariuszy zapisujących się do #517 Sztabu w Lubinie zachęcamy także do przyłączenia się do powstałej na sztabowej stronie grupy „Wolontariusze Sztabu 517” , gdzie na bieżąco będzie można śledzić wiadomości związane z wolontariatem podczas 28.Finału
https://www.facebook.com/groups/2539535156296113/?source_id=276777139041572

Informacje dla wolontariuszy znajdują się także na stronie Fundacji WOŚP https://www.wosp.org.pl/final/dla-wolontariuszy

Poza wolontariuszami #517 sztab poszukuje jeszcze miejsc w którym będą mogły stanąć Sztabowe Puszki Stacjonarne.

Do współpracy zapraszamy fitness kluby, instytucje kultury oraz wszystkich chętnych przedsiębiorców – mówi szefowa lubińskiego sztabu WOŚP Beata Rzepka. – Warunkiem prowadzenia kwesty przez Sztabową Puszkę Stacjonarną w ramach sztabu jest uzupełnienie formularza i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez osobę za nią odpowiedzialną. Liczba puszek jest ograniczona – dodaje.

Im szybciej zgłoszą się chętni, tym lepiej, bo kwesta do stacjonarnych skarbon rozpocznie się już 15 grudnia i potrwa do 12 stycznia.

Zeskanowany i podpisany formularz, który publikujemy poniżej, należy wysłać na adres skarbonawosp@interia.pl, a oryginał na adres sztabu: Sztab XXVIII Finału WOŚP w Lubinie, ul. Prymasa Polski Stefana Wyszyńskiego 3, 59-300 Lubin. Ważne, by przesłany formularz miał oryginalny podpis.

Później decyzję podejmie główny organizator finału WOŚP w Warszawie. Zgoda udzielana jest w ciągu 48 godzin od momentu zgłoszenia. Choć nie wszystkie zgłoszone miejsca mogą ją otrzymać.

W przypadku sklepów należących do sieci, żeby ubiegać się o postawienie skarbonki, trzeba mieć zgodę centrali firmy.

Zbiórka do skarbon stacjonarnych jest specyficzna. Nie biorą w niej udziału wolontariusze z identyfikatorami. Puszka najczęściej stawiana jest w miejscu, w którym pracownicy mają największy kontakt z klientem, na przykład przy kasach. Przy skarbonie zawsze musi być kopia oświadczenia dotyczącego przeprowadzanej zbiórki, którego oryginał znajduje się w centrali firmy.

W tej chwili lubiński sztab WOŚP poszukuje również gadżetów, voucherów i prezentów na licytacje. Czeka również na zgłoszenia klubów i kawiarni, które chciałyby u siebie zorganizować orkiestrowy finał. Jednym słowem, trwają przygotowania do wielkiego finału, który odbędzie się 12 stycznia.

Pobierz na dysk(PDF, 680KB)

Pobierz na dysk(PDF, 440KB)

Pobierz na dysk(PDF, 617KB)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę