KGHM Polska Miedź S.A. uruchomił serwis KGHM Zdrowie. Strona internetowa jest poświęcona zagadnieniom zdrowotnym zarówno w zakresie diagnozowania i leczenia chorób, jak i ochrony zdrowia oraz działań społecznych miedziowej spółki w tym kierunku.

KGHM Zdrowie ma służyć przede wszystkim pracowników miedziowej spółki, ich rodzinom. Na pewno skorzystają z niej inni mieszkańcy regionu i internauci, którzy będą zainteresowani działaniami prozdrowotnymi prowadzonymi z inicjatywy KGHM oraz kwestiami zdrowotnymi w ogóle. Jednym z głównych filarów strony będą informacje związane z Miedziowym Centrum Zdrowia.

–  Będzie tam o działaniach specjalistów, ofercie usług i wszystkie te informacje, których mieszkaniec regionu poszukiwałby w różnych miejscach, a znajdzie właśnie na portalu KGHM Zdrowie – mówi Piotr Chęciński, dyrektor komunikacji korporacyjnej KGHM

Na portalu będą pojawiać się zagadnienia z różnego zakresu: diagnostyki, leczenia, zdrowej diety czy też aktywnego trybu życia. Jedną z grup zagadnień poruszanych na portalu będzie ta pod hasłem „Dla pracowników i ich rodzin”.

– Przewidzieliśmy profilaktykę zdrowotną, specjalny rozdział poświęcony edukacji prozdrowotnej , jak również sport i rekreacja. Z jednej strony to twarde działania medyczne i medycyna przez bardzo duże „M” a z drugiej strony codzienna świadomość prozdrowotna – dodawał Piotr Chęciński, dyrektor komunikacji korporacyjnej KGHM.

Na KGHM Zdrowie będzie można poczytać o technologii w medycynie, ekologii czy projekcie mającym posłużyć bezpieczeństwu zdrowotnemu mieszkańców, jakim jest BAT-As. Będzie można też dowiedzieć się o wszelkich akcjach społecznych prowadzonych z inicjatywy czy też z udziałem KGHM. Czytelnicy będą mogli też zapoznać się z działalnością Rady Medycznej KGHM, którą miedziowa spółka chce powołać.

Portal można odwiedzić pod poniższym linkiem:

https://zdrowie.kghm.com/

Poprzedni artykułLubinianka usiłowała zabić matkę
Następny artykułPrezydent Duda uroczyście uruchomił szyb L-VI Rynarcice – FOTO