Komisariat Policji w Rudnej od poniedziałku ma nowego komendanta. Została nim asp. Anna Muniak dotychczas piastująca stanowisko Specjalisty Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego KPP w Polkowicach. Rozkaz personalny powierzenia obowiązków na stanowisku Komendanta wręczyła osobiście Komendant Powiatowy Policji w Lubinie, podinsp. dr Joanna Cichla, która pogratulowała awansu, życząc przy tym sukcesów w kierowaniu nową jednostką.

W dniu 02 września podczas odprawy służbowej, w Komendzie Powiatowej Policji w Lubinie odbyło się uroczyste powitanie i wprowadzenie nowego Komendanta Komisariatu Policji w Rudnej. Komendant Powiatowy Policji w Lubinie podinsp. dr Joanna Cichla w obecności swojego zastępcy podkom. Artura Ciupki powołała na stanowisko  Komendanta Komisariatu Policji w Rudnej asp. Annę Muniak.

Aspirant Anna Muniak pełni służbę w policji od 29 września 2008 roku. Wiedzę i doświadczenie zdobywała służąc w pionie dochodzeniowo- śledczym. W ostatnim czasie piastowała stanowisko Specjalisty Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego. Ponadto pełniła obowiązki służbowe jako Naczelnik Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego w KPP Polkowicach.

Kadra kierownicza, policjanci i pracownicy cywilni życzą nowej Pani Komendant powodzenia i samych sukcesów na nowym stanowisku.  

inf. KPP Lubin

Poprzedni artykułPrzylesie ma nowych dzielnicowych
Następny artykułKomitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość zarejestrował swoją listę