Piknik Rodzinny w Osieku w piątkowe popołudnie wpisał się w szereg spotkań organizowanych w ramach kampanii wyborczej PiS. Była to okazja nie tylko do rozmów z posłem na Sejm RP Krzysztofem Kubowem, ale też do zabawy dla dzieci, tańców dla dorosłych, wysłuchania folklorystycznego zespołu i spędzenia piątkowego popołudnia nieco inaczej niż zwykle.

W Osieku w piątek 23 sierpnia Krzysztof Kubów, Poseł na Sejm RP zorganizował Piknik Rodzinny pełen atrakcji kulinarnych, wokalnych i zabaw dla dzieci.

– Ten piknik rodzinny wpisuje się w naszą kampanię wyborczą. Podkreślamy cały czas, że rodzina zawsze była dla nas priorytetem, że to fundament budowania naszego kraju. Pokazaliśmy to w programach społecznych,, jak bardzo nam na rodzinie zależy, bo to przyszłość. Młodzi ludzie i dzieci to przyszłość naszego kraju – podkreślał Krzysztof Kubów podczas piątkowego pikniku w Osieku.

– W tej kampanii planujemy mnóstwo spotkań, bo nie boimy się spotykać z ludźmi. To spotkania w tematach zarówno dotyczących małych ojczyzn, jak i tych dotyczących całego społeczeństwa. To będzie krótki czas, bo to krótka kampania. Przedstawimy na początku września program na kolejne cztery lata i tak, jak cztery lata temu Polacy nam zaufali, tak mam nadzieję, że będziemy mogli kontynuować realizację naszego programu . Już pokazaliśmy, że spełniamy obietnice wyborcze, jesteśmy wiarygodni i to mam nadzieję pozwoli nam na kontynuację rządów. Mam nadzieję, że ta kampania będzie merytoryczna. Nie będzie kampanią brudną. Apeluję do wszystkich startujących, by wzajemnie się szanowali i prowadzili tylko i wyłącznie merytoryczne dyskusję. Czy ostatnie 4 lata to był dobry czas dla PiS? Na to pytanie najlepszą odpowiedź uzyskamy 13 października. W mojej ocenie tak, bo udało nam się bardzo wiele. Pokazaliśmy, że możemy w budżecie wygospodarować środki na programy społeczne, jak np. 500+. Pokazaliśmy, że stać polskie państwo na to, by przywrócić wiek emerytalny. Pokazaliśmy, że możemy walczyć ze środowiskami mafijnymi, jak np. mafia VAT. Pieniądze są. Polska nigdy się tak dynamicznie nie rozwijała, jak za rządów PiS. Jest najmniejsze bezrobocie. Jest jeszcze wiele do zrobienia, wiele reform właściwych dla kraju. To będziemy chcieli zaprezentować wraz z programem na kolejne 4 lata. Dziś jesteśmy w posiadaniu 6 mandatów w naszym okręgu Z Prawa i Sprawiedliwości. Liczymy na minimum 7, ale będziemy walczyć, by było ich jak najwięcej – dodaje Kubów.

fot. inf. Damian Mielczarek

Poprzedni artykuł219 spotkanie parkrun w Parku Wrocławskim – FOTO
Następny artykułLetni turniej Streetball w Lubinie po raz siódmy – FOTO