Od środy 21 sierpnia 2019 rozpocznie się drugi etap przebudowy Jana Pawła II, a co za tym idzie zostanie wprowadzony inna tymczasowa organizacja ruchu. Dotąd można było jechać od Ustronia do centrum miasta. Od teraz sytuacja odwróci się.

Prace przy przebudowie ulicy Jana Pawła II wchodzą w nowy etap. Wykonawca wprowadzi inny porządek ruchu tymczasowego.

– W związku z czym zostanie przywrócony ruch po stronie lewej, czyli w stronę Ustronia, a zostanie zamknięty ruch w stronę centrum, od skrzyżowania z Auchan do ronda turbinowego. Z użytku zostanie wyłączony 1 przystanek przy ul. Jana Pawła II, zastąpi go wyznaczony przystanek zastępczy przy ul. Wierzbowej. Objazd wyłączonego odcinka zostanie wyznaczony przez ul.: Wierzbowa – Parkowa – Bolesławiecka – informuje Marcelina Falkiewicz, rzecznik prezydenta Lubina.

1 KOMENTARZ

  1. Cały ten remont ulicy Jana Pawła II to skandal. Mieszkańcy ulic Leszczynowej i Modrzewiowej muszą przechodzić gehennę, aby wyjechać lub wrocić do swoich domów.
    Wygląda, że dla władz miasta wygoda firmy jest ważniejsza niż mieszkańcy. Nikt nie pomyślał, że można było remont tej części ulicy przeprowadzić w dwóch lub trzech odcinkach.
    Przez kilkadziesiąt lat włodarze miasta nie zadbali też o to, aby komunikacja z pozostałą częścią miasta tak dużego osiedla nie odbywała tylko na jedną stronę tj. do ul. Jana Pawła II.

Comments are closed.