2018.11.03 Lubin Siatkowka mezczyzn Plus Liga sezon 2018/2019 Cuprum Lubin - Stocznia Szczecin N/z {persons} Foto Tomasz Folta / PressFocus 2018.11.03 Lubin Men volleyball Polish League Plus Liga season 2018/2019 Cuprum Lubin - Stocznia Szczecin {persons} Credit: Tomasz Folta / PressFocus

Poznaliście już sztab szkoleniowy naszej drużyny, teraz przyszedł czas na zawodników! Prezentujemy wam numery z jakimi w nowym sezonie występować będą siatkarze Cuprum Lubin.

Przed sezonem 2019/20 doszło do kilku roszad w składzie naszej drużyny. Nowy zespół Cuprum Lubin będzie tzw. mieszanką młodości z doświadczeniem, która ma cieszyć lubińskich kibiców skuteczną grą. Do ekipy Miedziowych dołączyło siedmiu zawodników, a wśród nich trzech przyjmujących, dwóch środkowych, rozgrywający i atakujący. Nowymi twarzami w barwach Miedziowych są mistrz Polski, Mateusz Sacharewicz, a także Bartłomiej Lipiński, Kamil Maruszczuk i Damian Domagała. Naszą drużynę reprezentować będzie trzech obcokrajowców – Brazylijczyk, Robinson Dvornen, Portugalczyk Miguel Rodrigues Tavares i dobrze znany z parkietów PlusLigi Maksim Marozau.

Nasi zawodnicy wybrali numery z jakimi występować będą w sezonie. Maciej Gorzkiewicz, Filip Biegun, Przemysław Smoliński i Jędrzej Gruszczyński postanowili pozostawić numery z poprzedniego sezonu. Jakub Ziobrowski numer 23 zamienił na szczęśliwą 9, a Bartłomiej Zawalski od nowego sezonu występował będzie z 6. Swoje numery wybrali również nowi zawodnicy, zobaczcie kto z jakim wystąpi w nowym sezonie!

Drużyna Cuprum Lubin w sezonie 2019/20:

1 Lipiński Bartłomiej
2 Maruszczyk Kamil
6 Zawalski Bartłomiej
7 Gorzkiewicz Maciej
9 Ziobrowski Jakub
10 Dvoranen Robinson
11 Biegun Filip  
12 Smoliński Przemysław  
13 Gruszczyński Jędrzej
15 Tavares Rodrigues Miguel 
16 Makoś Bartosz 
17 Sacharewicz Mateusz 
18 Domagała Damian  
20 Marozau Maksim

inf. mat. prasowe Cuprum Lubin

Poprzedni artykułSztab szkoleniowy Cuprum Lubin melduje się w gotowości
Następny artykułTerminarz i regulamin rozgrywek PGNiG Superligi kobiet w sezonie 2019/2020