Wakacje to czas gdzie częściej jak zwykle przemieszczamy się po całym świecie. Przykładem są biegi parkrun w Lubinie. Na dzisiejsze spotkanie pojawili się sympatycy spędzania czasu na świeżym powietrzu z Australii, RPA oraz Wielkiej Brytanii.

Do rodziny parkrunowej dołączył Przemysław Rybikowski, Katarzyna Kita oraz Ben Chi ze swoją rodzinką Dominiką, Kubą i Kasią. Byli uczestnicy z innych lokalizacji jak Poznań czy Wrocław.

Ponad 50 osób wraz z wolontariuszami biegało, maszerowało truchtało. Nie zabrakło mam ze swoimi pociechami w wózkach oraz kijkarzy, którzy dzielnie pokonują pięciokilometrową trasę.

Dzisiejszemu spotkaniu towarzyszyło wręczenie dyplomów dla Mariusza Dudka, który ukończył 50 biegów oraz dla juniorów za ukończenie dziesięciu biegów. Dyplom otrzymali: Maria Rooke, Natalia Bajger oraz Jakub Bajger. Dodać należy, że wszyscy, którzy ukończą 50, 100, 250 biegów oraz juniorzy po 10 biegach otrzymują za darmo specjalne koszulki z Londynu w którym to rozpoczęła się przygoda z parkrunem.

Na mecie dla wszystkich czekały słodkości przygotowane przez jubilatów. Więcej informacji znajdziemy na stronie internetowej parkrun Lubin.

Poprzedni artykułDym w na klatce na Skłodowskiej – foto
Następny artykułGdzie jest gospodarz?