Kolejna edycja projektu “Szkoła będzie wesoła” trwa. Zagłębie Lubin zachęca wszystkich zarówno kibiców, jak i tych, których piłka nożna nie interesuje, by pomogli dzieciom z terenu Zagłębia Miedziowego w dobrym starcie w szkole. Jak? Nic prostszego – wystarczy zakupić przybory szkolne i dołożyć. Najbliższa okazja do pomocy już dziś przed meczem z Jagiellonią.

Zagłębie Lubin S.A. kolejny rok z rzędu organizuje akcję Szkołą będzie wesoła. Przyłączyć może się każdy.

– Wakacje to czas, w którym nie myśli się o powrocie najmłodszych do szkoły. Tylko z założenia, bowiem Zagłębie Lubin S.A. wraz z partnerami Toyota Lubin Dobrygowski, New Finance, Smart Budownictwo, Creativ Media, Dom Ubezpieczeniowy oraz firmą Famar, już po raz czwarty organizuje zbiórkę artykułów szkolnych dla najbardziej potrzebujących uczniów z regionu Zagłębia Miedziowego. Najbliższa okazja, by wspomóc dzieci, pojawi się już w piątek, podczas meczu KGHM Zagłębia z Jagiellonią Białystok. Każdy kibic stanie przed możliwością dołożenia swojej cegiełki do wspólnego, ważnego projektu, który umożliwia potrzebującym dzieciom radosne rozpoczęcie roku szkolnego. Specjalnie oznaczone pojemniki znajdziecie na Sektorze Rodzinnym – liczy się każdy gest – czytamy na stronie miedziowego klubu.

Kolejne okazje, by wesprzeć działania z myślą o dzieciach pojawią się 10 sierpnia w dniu meczu z Arką Gdynia oraz 25 sierpnia, gdy Zagłębie podejmie Piasta Gliwice. Poza tym od 29 lipca do 31 sierpnia artykuły szkolne można zostawiać w Fanshopie w galerii Cuprum Arena.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę