W najbliższy weekend KGHM Zagłębie Lubin rozegra dwa mecze kontrolne. W piątek 12 lipca o godzinie 17:00 „Miedziowi” zmierzą się z beniaminkiem II ligi Górnikiem Polkowice, zaś dzień później, w sobotę 13 lipca o godzinie 15:00, zespół zagra ze spadkowiczem ekstraklasy – Miedzią Legnica. Po sobotnim meczu przewidziana jest prezentacja I drużyny.

Poniżej znajduje się kilka najważniejszych informacji, które mogą być istotne dla kibiców udających się na wspomniane mecze.

KS GÓRNIK POLKOWICE
Data i godzina rozpoczęcia meczu: Piątek, 12 lipca 2019 r., godzina 17:00.
Miejsce rozegrania meczu: Boisko numer 7 AP KGHM Zagłębie.
Wstęp dla kibiców: Wolny.
Miejsce dla kibiców: Za bramką od strony Stadionu Zagłębia (chodnik z kostki brukowej) lub wzdłuż siatki przy linii bocznej od strony parkingu – maksymalnie do 10 metrów od ławki rezerwowych.

MIEDŹ LEGNICA
Data i godzina rozpoczęcia meczu: Sobota, 13 lipca 2019 r., godzina 15:00.
Miejsce rozegrania meczu: Płyta główna Stadionu Zagłębia.
Wstęp dla kibiców: Wolny na podstawie zaproszenia (do pobrania od piątku w FanShopie w Cuprum Arenie lub przed meczem pod sektorem “G”).
Miejsce dla kibiców: Miejsca siedzące na sektorze “G”.
Informacja dodatkowa: Transmisja na żywo w internecie na kanale Youtube Zagłębia Lubin

W związku z niepokojącymi informacjami pogodowymi, które napływają do klubu od dolnośląskich meteorologów oraz Aeroklubu Zagłębia Miedziowego w Lubinie, w trosce o bezpieczeństwo oraz komfort zgromadzonych podczas prezentacji kibiców, Zagłębie Lubin S.A. zdecydowało o przeniesieniu prezentacji pierwszego zespołu z boiska nr 6 AP KGHM Zagłębie na sektor G Stadionu Zagłębia.

Meteorolodzy zapowiadają, że w sobotę 13 lipca pomiędzy godziną 16:00 a 18:00 na terenie Lubina mogą pojawić się ogniska burzowe oraz opady deszczu. 

Prezentacja odbędzie się tym samym kilkanaście minut po zakończeniu meczu sparingowego z Miedzią Legnica na sektorze G („Przodek”). Zawodnicy, sztab szkoleniowy oraz zarząd klubu wyjdą pod wspomniany sektor do zgromadzonych na miejscach siedzących fanów i zaprezentują się im z perspektywy murawy w nowych koszulkach, które będą do kupienia tego dnia w Fan Shopie. Następnie pod trybunami „Przodka” do dyspozycji kibiców, w zadaszonym miejscu, będą także zawodnicy oraz sztab szkoleniowy drużyny, od których będzie można wziąć autografy lub zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.

Ze względu na przeniesienie prezentacji, odwołany zostanie turniej kibiców.

źródło: Zaglebie.com