Tragicznie zakończył się wyjazd ze stopu w Miłosnej. Zginął kierowca renault thalia.

Do wypadku doszło Przed godziną 20. Drogą krajową nr 36 jechał volkswagen passat. Od strony Redlic z drogi podporządkowanej na krajówkę wyjechało renault thalia. W tym miejscu jest znak STOP. Niestety kierowca renault wyjechał. Doszło do zderzenia. Volkswagen uderzył w bok renault. Pierwszej pomocy poszkodowanym udzielili inni kierowcy. Z ich relacji wynikało, że kierowca renault najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa. Obydwa samochody znalazły się kilka metrów dale w przydrożnym rowie.

Na miejscu prowadzono reanimację 67-letniego mężczyzny mieszkańca gminy Ścinawa. Zadysponowano śmigłowiec ratowniczy. Niestety mimo starań ratowników pogotowia i strażaków, nie udało się uratować mężczyzny.

Poszkodowana 24-letnia kobieta z passata trafiła do szpitala w Lubinie. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ze wstępnych informacji wynikało, że nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Na miejscu pracują policyjni technicy z prokuratorem. Droga będzie nieprzejezdna przez kilka godzin.

Jadąc z Lubina do Prochowic należy kierować się objazdem, przez Osiek, Pieszków Raszową Miłoradzice, aby wyjechać w Miłosnej, lub Przez Niemstów, Parszowice, Wielowieś, Redlice, aby wyjechać w Miłosnej. Przejazd przez skrzyżowanie z drogą krajową nr 36 w tej miejscowości jest możliwy, ale droga od Miłosnej w kierunku Lubina jest zamknięta.