Zgodnie z wieloletnią tradycją Związek Zawodowy Pracowników Dołowych KGHM Polska Miedź zaprosił całe rodziny na Festyn z okazji Dnia Matki i Dnia dziecka. W Polkowicach bawiło się blisko 2000 osób. Zadbano o atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Sportowe zmagania, dmuchane  zamki, kucyki, zabawy z klaunem, fotobudka, posiłki z grill i mnóstwo innych atrakcji zaserwowano podczas Festynu ZZPD w Polkowicach. Na imprezę przybyło prawie 2000 osób.

– Życzę wam miłej atmosfery, by ten dzień dziś się nie kończył. Wszystkiego dobrego mamom i dzieciom. Bawcie się dobrze – mówił na otwarciu festynu Jan Młynarczyk, przewodniczący KZZPD.

Cieszę się, że mogę być tu wśród was dziś. To dla mnie duża rzecz, że możemy się wspólnie radować po pracy, odpocząć, a szczególnie, że możemy to robić  z naszymi najbliższymi. Dziękuję wszystkim, którzy się przyczynili do zorganizowania tego rodzinnego festynu. Doceniam i celebruję takie chwile. Szczególne życzenia dla wszystkich dzieci. Dużo uśmiechu i dobrej zabawy – życzył na wstępie Mirosław Wyrwa, dyrektor naczelny ZG Polkowice – Sieroszowice.

Poprzedni artykułJest sobota, jest parkrun – 207 bieg w Lubinie
Następny artykułZapraszają na 4. urodziny i charytatywny bieg – zapowiedź