2 czerwca w niedzielę na boiskach Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie będzie miał miejsce I Bieg z Krecikiem. Organizatorzy mają jeszcze miejsca. Dzieci w wieku od 3 do 10 lat można zapisywać do piątku do godziny 13:00. Bieg jest charytatywny. Wpisowe w wysokości min. 10 złotych zostanie przekazane na pomoc dla 3 – letniej Julki Nieckarz, która ma mieć operację nóżek.

 

Organizatorzy, czyli Zagłębie Lubin S.A. i Akademia Piłkarska KGHM Zagłębie przedłużyli termin zapisów dla dzieci, które chcą wziąć udział w  I Biegu z Krecikiem 2 czerwca 2019. Formularz zgłoszeniowy można pobrać na stronie Akademii Piłkarskiej w wydarzeniu zatytułowanym Bieg z Krecikiem umieszczonym z datą 26 maja. Wypełnione zgłoszenie trzeba wysłać  na adres: bieg.krecika@zaglebie.com.

Biuro zawodów, gdzie powinno się zgłosić zapisane dzieci, będzie czynne od 9:30. Na uczestników czekają pamiątkowe medale. Dzieci biorące udział w  biegu muszą być  w wieku  3-10 lat. Wyścigi odbędą się na dwóch dystansach 173 m i 346 m. 

Wpisowe na bieg to minimum 10 złotych. Pieniądze w całości zostaną przekazane na pomoc Julii Nieckarz. Trzyletnia dziewczynka ma przejść kosztowną operację nóg. 

Bieg nie jest jedyną atrakcją niedzielnego wydarzenia. Organizatorzy zapraszają na piknik rodzinny – foodtrucki, animacje, plecenie warkoczyków i spotkanie z maskotką drużyny.

Poprzedni artykułTrwa inwentaryzacja prac na S3. Kiedy wyłonią nowego wykonawcę?
Następny artykułRodzina, miasto, finanse, czyli konferencja od KGHM – FOTO