Są opóźnienia w otwarciu przejazdu kolejowego na ulicy Legnickiej w Lubinie. Prace przedłużają się w związku z zimową aurą. Jeszcze do 7 lutego kierowcy, chcący wyjechać z Lubina w stronę Legnicy, muszą jeździć albo ulicą Przemysłową, albo drogą S3 od strony Alei Gen. S. Maczka. 

Koniec prac przy przebudowie przejazdu kolejowego na ulicy Legnickiej w  Lubinie miał mieć miejsce 3 lutego, ale już są opóźnienia. Zima przesunęła terminy. Dziś PKP mówi o końcu modernizacji przejazdu w czwartek 7 lutego.

Są pewne działania związane z technologią, którą stosuje wykonawca, które wymagają odpowiedniej temperatury. Nam też zależy na tym, by te prace zostały wykonane właściwie i w odpowiedniej temperaturze, by mogły być odebrane, bo obiekt będzie służył na długi czas – wyjaśnia Mirosław Siemieniec, rzecznik prasowy PKP. 

Kierowcom, którzy chcą wyjechać z miasta proponujemy objazd Aleją Gen. St. Maczka w stronę Krzeczyna Wielkiego, gdzie włączą się do ruchu na drodze S3. Jest też możliwość przejazdu ulicą Przemysłową, ale stan ten drogi nie należy do najlepszych i łatwo o uszkodzenie samochodu. 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę