Do groźnej kolizji na skrzyżowaniu ulicy Skłodowskiej z al Niepodległości doszło dzisiaj przed godziną 17. W miejscu, gdzie zdemontowana jest sygnalizacja świetlna, zderzyły się dwa vokswageny. Poszkodowana została jedna osoba.

Najprawdopodobniej kierująca polo, która jechała ul. Skłodowskiej-Curie od strony Pałacu Ślubów zbliżając się do skrzyżowania, będąc na drodze podporządkowanej, nie zachowała bezpieczeństwa i wymusiła pierwszeństwo prawidłowo jadącemu volskwagenowi bora jadącemu aleją Kaczyńskiego w kierunku Legnicy.

Uderzenie było na tyle mocne, że w obu autach wystrzeliły poduszki powietrzne a vw polo zatrzymało się na żywopłocie przy ul. Niepodległości zaraz za przejściem dla pieszych.
Kobietę z vokswagena polo pogotowie ratunkowe zabrało na badania do szpitala.

– Ja widziałem, że auto dojeżdża do skrzyżowania, ale bylem przekonany że się zatrzyma. – mówił mężczyzna z bory, który jechał sam. – Kierująca dosłownie wtoczyła się na drogę. Byłem zbyt blisko aby uniknąć zderzenia. Złapałem mocno kierownicę i nacisnąłem na hamulec.

Na miejscu pracują policjanci ruchu drogowego i grupa dochodzeniowa, którzy ustalają szczegóły zdarzenia. Do czasu wyjaśnienia sprawy i usunięcia aut obowiązuje ruch wahadłowy.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę