Po raz kolejny Lubin za pośrednictwem firmy Projekt Multimedia stanie do walki o ważną statuetkę w międzynarodowym konkursie. O miano najlepszych w kategorii “Corporate” pomysł realizowany przez Projekt Multimedia dla firmy CCC będzie konkurował z projektami z Indii, Wielkiej Brytanii czy Niemiec. Druga kategoria, w której liczy się projekt z Lubina to “Government and Public Sector”.   Rozstrzygnięcie konkursu będzie miało miejsce  w Amsterdamie 5 lutego 2019. 

Nominowany projekt  firma Projekt Multimedia wykonała dla  przedsiębiorstwa CCC S.A. Dotyczy on siedziby głównej oraz Centrum Badań i Rozwoju firmy CCC S.A. Mowa tu o konkursie  InAVation Awards 2019.

W corocznym plebiscycie startują firmy z branży audiowizualnej z całego świata, prezentując najlepsze i najbardziej zaawansowane technologicznie inwestycje. W tym roku z setek zgłoszonych projektów wybrano 85, które podzielono na 12 kategorii. Spółka Projekt Multimedia, która zajmowała się projektowaniem, instalacją urządzeń oraz integracją systemu audiowizualnego w budynku Siedziby Głównej oraz CB+R, jako jedyna firma z Polski będzie walczyć o statuetkę InAVation Awards 2019. Nominowana została w dwóch kategoriach: “Corporate” za wykonanie prac w siedzibie obuwniczego giganta oraz “Government and Public Sector”, za ostrowską Mediatekę.

W naszej branży nieczęsto zdarzają się inwestycje, w których możemy pozwolić sobie na projektowanie systemu opartego o najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania. Dlatego cieszymy się, że mogliśmy być częścią przedsięwzięcia, którego finalny efekt jest tak imponujący – podkreśla Szymon Kowal, dyrektor ds. rozwoju w firmie Projekt Multimedia mówiąc o projekcie przygotowanym dla firmy CCC S.A.

Realizacja w Polkowicach znalazła się w finałowej dziesiątce InAVation Awards 2019 w kategorii “Corporate”. O zwycięstwo powalczy z inwestycjami z Indii, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Rosji, m.in. z siedzibą główną największej na świecie agencji prasowej Bloomberg czy siedzibą główną międzynarodowego koncernu medialnego Condé Nast. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 5 lutego, podczas pierwszego dnia największych w Europie targów technologicznych ISE 2019 w Amsterdamie.

Nominacje do InAVation Awards 2019, to kolejne sukcesy firmy Projekt Multimedia. Realizacje spółki znalazły się w finale poprzedniej edycji konkursu, jak również międzynarodowego konkursu AV Awards. Lubińskie Muzeum Historyczne zwyciężyło w rankingu Top 5 Radia Wrocław. W tym roku Projekt Multimedia znalazła się także na 47. miejscu w kraju, a 5. na dolnym śląsku w rankingu e-Gazele Biznesu 2018.

Foto: Agnieszka Potocka / Projekt Multimedia Sp.z.o.o.

Film: Forest Grandfather Studio / Projekt Multimedia Sp.z.o.o.