28 października, w Tymowej odbędzie się bieg charytatywny z myślą o chłopcu chorym na raka – pobiegną, by wspierać i pomagać. Tego samego dnia na uczestników charytatywnego przedsięwzięcia czeka wiele wokalnych atrakcji.

 

System opieki zdrowotnej w Polsce w takich przypadkach jest bezlistosny dlatego pomoc niosą zwykli ludzie. Alan jej potrzebuje a zatem w niedzielę 28 października będzie sporo się działo.

Mam przyjemność zaprosić wszystkich ludzi o szlachetnym sercu do biegu charytatywnego dla Alanka Wnuka. Chłopiec dwa miesiące temu został zdiagnozowany – nowotwór złośliwy typu PNET. Obecnie jest poddawany ostrej chemioterapii w Ponadregionalnym Centrum Onkologii Dziecięcej ” Przylądek Nadziei ” we Wrocławiu. Cegiełki z biegu zasilą konto Fundacji ” Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową “. Dla dzieci przygotowaliśmy trasę 400 m na boisku a dla młodzieży i dorosłych piękną trasę 5 km. Kochani cel jest szczytny. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w biegu. Zapisy w dniu biegu od godz. 9-13 – mówi Tomasz Niwisiewicz, organizator. Bieg nazywa się” Szlachetna piątka dla Alana “.

O wokalne atrakcje zadbają m.in. Mariusz Muzykomaniek Tryniszewski, jego córki i Dawid Jorgen Stróżycki. – Pragnę zaprosić na koncert charytatywny dla ciężko chorego Alanka. Zebrane pieniążki z koncertu oraz z licytacji przekażemy na konto Fundacji, pod której opieką znajduje się Alan. Liczymy na Was – mówi Mariusz Tryniszewski. Oto program wydarzeń muzycznych:
16:00 – 16:45 – występ uczniów ze Szkoły Podstawowej w Tymowej
16:45 – 17:00 – występ Alicji i Dominiki Trznadel
17:00 – 17:15 – występ Kai i Kaliny Tryniszewskich
17:15 – 17:30 – występ młodej skrzypaczki Anastazji Kruczek
17:30 – 17:45 – występ Dawida Krężel
17:45 – 18:15 – występ Scholi Tymoli
18:15 – 19:30 – Dawid Jorgen Stróżycki – DEE JAY OAZIS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę