Ulicami miast Zagłębia Miedziowego jeżdżą kolejne bilbordy, ale tym razem z hasłem “PiS wziął miliony. Podatki podniósł 34 razy”. To kolejna kampania informacyjna autorstwa polityków związanych z Platformą Obywatelską 

 

Bilbordy przedstawiające Jarosław Kaczyńskiego i napis “PS wziął miliony a podatki podniósł 34 razy” to kontynuacja “konwoju wstydu” autorstwa Platformy Obywatelskiej. Kampania informacyjna trafiła do Lubina. W rynku, nieopodal ratusza przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej zaprosili lokalnych dziennikarzy na krótką konferencję prasowa.

To akcja, która do piątku dojedzie do wszystkich miast powiatowych, do blisko 300 miejsc w Polsce. W ciągu 2 dni będzie  w 150 miastach prezydenckich i burmistrzowskich. Mówimy o tym, by wskazać i powiedzieć, że te wybory są niezwykle ważne  i powiedzieć w tym przypadku mieszkańcom Zagłębia Miedziowego, aby nie głosowali na PiS dlatego, że wszystkie ich deklaracje wyborcze są czystą nieprawdą – mówił Piotr Borys, który wspólnie z  Grzegorzem Zielińskim zachęcali wyborców do oddania głosu na przedstawicieli Koalicji Obywatelskiej zarówno w wyborach do sejmiku, jak i samorządowych lokalnych.

Nie powie tego Telewizja Polska, ale my Polacy możemy to zweryfikować. Codziennie chodzimy na zakupy , codziennie tankujemy samochody i widzimy, ze jest nam ciężej, jest znacznie drożej. polskie firmy płacą za najdroższy prąd w Europie,a to się przekłada na drożyznę wszędzie. Decyzje polityczne PiS osłabiają polskie firmy. Tracimy na konkurencyjności. Proszę na to zwrócić uwagę i rozliczyć PiS z niedotrzymanych obietnic – dodawał Grzegorz Zieliński, kandydat na fotel prezydenta Lubina z  ramienia Koalicji Obywatelskiej. 

 

Poprzedni artykułInformacje o zwłokach dzieci w lesie w Lubinie to nieprawda
Następny artykułPomnik Zbrodni Lubińskiej ogrodzony. Dlaczego?