Piękna pogoda powtarza się na sobotnich biegach. Tak było i w dniu dzisiejszym gdzie na starcie stanęło 47 sympatyków parkrun.

Jako, że mamy wakacje odwiedzają nas osoby z całego świata, a wśród nich czteroosobowa rodzina z Wielkiej Brytanii – państwo Rokke ze swoimi pociechami, pani Violetta Izmert z Australii, Paweł Paluchowski z Wrocławia.
 
Do grupy dołączyli debiutanci: Karolina Bajger z pociechami – Natalią i Jakubem oraz Piotr Lenarcik. Wszyscy zostali serdecznie powitani przez stałych bywalców z nadzieją, że dołączyli na stałe.
 
Warto podkreślić, że co raz więcej na sobotnie spotkania przybywa juniorów w kategorii JW/M -10. Większe zainteresowanie jest również w grupie, rodzic ze swoją pociechą w wózku.
 
Jak widać parkrun jest uniwersalny a Lubin parkrun szczyci się piękną trasą, położoną w ZOO- Parku Wrocławskim, gdzie wśród zieleni mijamy zwierzęta, ptaki, dinozaury a dla dzieci plac zabaw i fontanny i wiele innych atrakcji.
     
Przychodzimy w każdą sobotę aby uprawiać aktywność na powietrzu dla poprawy zdrowia i kondycji. Biegi zawsze są bezpłatne, łatwy udział bez specjalnego wyposażenia czy stroju.