Młody mężczyzna z  nieznanych przyczyn znalazł się w oknie klatki schodowej między 7 a 8 piętrem. Do tragedii doszło w jednym z  bloków przy ulicy Sokolej w Lubinie. Po jakimś czasie mężczyzna wypadł z okna na zadaszenie nad wejściem do budynku. Zabrano go do karetki przytomnego. Jak informuje rzecznik KPP w Lubinie, mężczyzna ma 27 lat.

 

Traumatyczny widok mieli lubinianie z osiedla Przylesie przy ulicy Sokolej w Lubinie. Z niewiadomych przyczyn młody mężczyzna znalazł się w oknie między 7 a 8 pietrem. Raz wisiał z opuszczonymi nogami za okno, raz się wciągał do środka. Na miejscu była policja, straż pożarna i pogotowie. Nie zabrakło też negocjatora. 

Obecni na miejscu lubinianie z trwogą śledzili rozwój wydarzeń. W chwili, gdy człowiek spadł na zadaszenie nad klatką schodową rozległ się krzyk obecnym tam ludzi. Wielu mieszkańców odwróciło głowy by nie patrzyć na straszny moment. Nie wiadomo co popchnęło młodego człowieka do tak drastycznej decyzji. Jak informuje Sylwia Serafin, oficer prasowy KPP Lubin, mężczyzna , który spadł z okna to 27 – letni  mieszkaniec Lubina. Policjanci  z wydziału dochodzeniowo – śledczego prowadzą działania w tej sprawie. O nowych ustaleniach poinformujemy naszych czytelników, jak tylko je poznamy. 

3 KOMENTARZE

  1. gdy syn wychodzi z wiezienia to nalezy mu sie pomoc od rodzicow a rodzice wyj***ne wola kotki ku**a je**ne frajerofony ku**a aby syn nie mial zadnej pomocy k**wy je**ne

Comments are closed.