Klub Zagłębie Lubin S.A. zaprezentował drużynę i sztab szkoleniowców na nowy sezon 2018/2019. Fani Miedziowych zostali zaproszeni na tereny Akademii Piłkarskiej. To tam na scenie można było podziwiać piłkarzy i ich trenerów. Później przyszedł czas na zdjęcia i autografy. 

 

Sezon 2018/2019 Miedziowy rozpoczną od spotkania z Legią Warszawa, ale jak mówi trener Mariusz Lewandowski kalendarza się nie wybiera. Zanim Zagłębie Lubin  zmierzy się z legionistami prezentowało się swoim fanom. Kibice zostali w tym roku na prezentację drużyny zaproszeni na obiekty sportowe Zagłębia Lubin.

–  Jestem przekonany, że nasza gra będzie zdecydowanie bardziej przyjemna dla oka i tego życzę. Wspierajcie nas w meczach nie tylko rozgrywanych na swoim stadionie, jak również w meczach wyjazdowych – mówił ze sceny trener Miedziowych Mariusz Lewandowski. – Cele mamy różne, ale ten przede wszystkim to jak  najlepszy rezultat w sezonie i w każdym meczu grać o 3 punkty. Cel to też  wprowadzanie młodych zawodników, by Zagłębie stało się  w większej mierze klubem opartym na swoich zawodnikach. To plan długoterminowy. Wiadomo, że bez doświadczonych zawodników samą młodzieżą nic się nie zrobi, dlatego jest mądra filozofia, która już jest nakreślona i jest powoli wdrażana w życie, by nie cierpiał styl zespołu, a wyniki były dobre, lepsze niż w tamtym roku  – dodawał już w kuluarach szkoleniowiec lubinian. 

Nie jest wykluczone, że w szeregi miedziowych trafią nowi zawodnicy. Póki co na nowy sezon w drużynie powitano Damjana Bohara ze Słowenii, Władisława Sirotowa z Rosji i polskiego bramkarza Mateusza Kuchtę.

Chcemy otworzyć się dla kibiców, bo to tak naprawdę ich klub, chcemy pokazać Zagłębie od środka. Zagłębia nie będzie bez kibiców więc stąd też może nietypowa prezentacja dziś i mamy nadzieję, że taka formuła się sprawdzi i będzie przez lata praktykowana – mówił Mateusz Dróżdż,  prezes zarządu klubu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę