Kolejny, 161 bieg parkrun organizatorzy rozpoczęli od uhonorowania biegaczy, którzy na swoim koncie mają określoną ilość biegów, aby zostali wyróżnieni w sposób szczególny.

Po powitaniu uczestników biegu oraz obowiązkowej odprawie związanej z zasadami i bezpieczeństwie na trasie przez koordynatora 161 biegu panią Elę, dokonano wręczenia dyplomów.

Dyplomy otrzymują uczestnicy, którzy na swoim koncie mają 50, 100, 250 biegów oraz wolontariusze po 25 biegach i juniorzy po 10 biegach. Po za dyplomem wszyscy otrzymują z Londynu specjalne z tej okazji koszulki parkrun za darmo.

Tym razem zaszczyt przypadł panu Andrzejowi Makowiczowi, który jest najstarszym seniorem parkun a na koncie ma już 50 biegów. Za pomoc w organizacji biegów dyplom otrzymała pani Grażyna Bortnik – 25 wolontariatów. Najmłodszym okazał się junior Szymon Cybulski – 10 biegów. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych parkrunowych udanych spotkań. Dyplomy wręczył koordynator parkrun w Lubinie – Andrzej Sowa.

Brak rekordów życiowych poza Maciejem Kawką, który rekord życiowy poprawił osiągając czas 25:21 – gratulacje, świadczą o tym, że biegacze przyszli….. pobiegać sobie dla przyjemności i o to chodzi na spotkaniach parkrun. Dlatego organizatorzy zachęcają wszystkich bez względu na wiek, predyspozycje. Tu możemy biec, maszerować z kijkami lub bez własnym tempem bez względu jakie ono jest.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę